O nas

Jesteśmy uczniami Matki Natury. To Ona od zarania dziejów dzieli się z nami Swoją wiedzą. Wiedza ta pozwala nam zgłębiać tajniki drogocennych mocy zawartych we wszystkim co nam ofiaruje. Rośliny, zwierzęta, minerały to wszystko i jeszcze więcej to Jej ogromna biblioteka. To z niej czerpiemy pełnymi garściami wiedzę, która pomaga nam zachować zdrowie. Staramy się z pokorą przyjmować jej naukę i słuchać Jej rad, wśród zgiełku cywilizacji słysząc Jej coraz cichszy szept.
U nas znajdziecie Państwo, zarówno stale uzupełnianą wiedzę jak i preparaty oparte na substancjach naturalnych. Jednym i drugim staramy się dzielić z Państwem bezpośrednio. Ludzie od zarania dziejów w profilaktyce i leczeniu chorób posługiwali się ziołami.
Natura wyposażyła je w bogactwo składników czynnych, których skład i działania czasami nawet współczesna farmakologia nie jest w stanie wytłumaczyć.

Sklep Herbamed Plus to miejsce w którym staramy się zapewnić Państwu dostęp do wiedzy na temat ochrony zdrowia, profilaktyki chorób, składu oraz działania roślin leczniczych, jak i dostarczenie ziół, soków, olejów, suplementów diety, kosmetyków naturalnych pomocnych w utrzymaniu jak najlepszej kondycji organizmu.

Pamiętajmy, że nasze zdrowie jest najlepszą z inwestycji, która będzie procentować na długie lata.

Współczesne czasy stawiają nasz organizm przed trudnymi wyzwaniami, takimi jak: przewlekły stres, zanieczyszczenie środowiska, przetworzona żywność pozbawiona witamin i minerałów. Obecna medycyna często zapomina, że nasz organizm jest wspaniałą, zharmonizowaną całością, która dąży do równowagi. Zaburzenie jej prowadzi w czasie do powstania różnych dolegliwości i chorób, których można uniknąć lub złagodzić objawy.

Natura dostarcza człowiekowi wszystkiego, co potrzebuje aby jak najdłużej cieszyć się dobrym zdrowiem. Przysłowie „Jesteś tym, co jesz” nigdy się nie zdezaktualizuje. Powinniśmy wsłuchać się w nasze ciało, poznać co potrzebuje i dostarczyć tego w postaci żywności, owoców, olejów i suplementów.