O nas

Jesteśmy uczniami i emisariuszami Matki Natury. To Ona od zarania dziejów dzieli się z nami Swoją wiedzą. Wiedza ta pozwala nam zgłębiać tajniki drogocennych mocy zawartych we wszystkim co nam ofiaruje. Rośliny, zwierzęta, minerały to wszystko i jeszcze więcej to Jej ogromna biblioteka. To z niej czerpiemy pełnymi garściami wiedzę, która pomaga nam zachować zdrowie. Staramy się z pokorą przyjmować jej naukę i słuchać Jej rad, wśród zgiełku cywilizacji słysząc Jej coraz cichszy szept.
U nas znajdziecie Państwo, zarówno stale uzupełnianą wiedzę jak i preparaty oparte na substancjach naturalnych. Jednym i drugim staramy się dzielić z Państwem bezpośrednio. Ludzie od zarania dziejów w profilaktyce i leczeniu chorób posługiwali się ziołami.
Natura wyposażyła je w bogactwo składników czynnych, których skład i działania czasami nawet współczesna farmakologia nie jest w stanie wytłumaczyć.

Pamiętajmy, że nasze zdrowie jest najlepszą z inwestycji, która będzie procentować na długie lata.

Współczesne czasy stawiają nasz organizm przed trudnymi wyzwaniami, takimi jak: przewlekły stres, zanieczyszczenie środowiska, przetworzona żywność pozbawiona witamin i minerałów, epidemie i pandemie, które stają się zagrożeniem zwłaszcza w zatłoczonych aglomeracjach miejskich. Gdzie dodatkowe czynniki takie jak: hałas, smog, zagęszczenie pól elektromagnetycznych, brak ruchu mają wpływ na gwałtowne spadki odporności oraz obciążenia kancerogenne. Nadmiar bodźców, wszechobecna chemia, chaotyczna polifarmakoterapia w ogromnej mierze wpływają negatywnie na stan homeostazy organizmu. To wspaniałe dzieło jakim jest człowiek ulega degradacji i wyłącza mechanizmy obronne. Ciało Umysł Duch ulegają dysharmonii. Tym samym tracimy kontakt z samymi sobą, z innymi, ze światem, z Naturą. Uzależniamy się ekranów telefonów i laptopów, słodyczy, leków wpadając w stan choroby. Obecna medycyna często zapomina, że nasz organizm jest wspaniałą, zharmonizowaną całością, która dąży do równowagi, a nie do uzależnienia. 

Natura dostarcza człowiekowi wszystkiego, co potrzebuje aby jak najdłużej cieszyć się dobrym zdrowiem. A my staramy się  przetłumaczyć Jej głos tak, abyście Państwo go zrozumieli. Jeszcze nie jest za późno by zrozumieć to, czego nie zrozumieliśmy dotychczas. Tylko czerpiąc z apteki Natury jesteśmy w stanie żyć, będąc Jej integralną częścią. Musimy też zadbać o to by Ją dla siebie i przyszłych pokoleń zachować. A to jest podstawą tej częsci naszej działalności, której jesteśmy nieustannymi emisariuszami.

zespół Herbamed Plus