Biorezonans

Zapraszamy na badanie Analizatorem Rezonansu Biomagnetycznego

Poniedziałek, środa
Rejestracja telefoniczna pod nr tel: +48 535 557 558 wszystkie dni tygodnia,
Lub bezpośrednio Herbamed Plus, ul. Długa 32, Kraków

Możliwości które w dzisiejszych czasach daje nam wiedza ,  oraz nowoczesne urządzenia wspomagające diagnostykę pozwalają nam na dokładną ocenę organizmu i zmian w nim zachodzących. Nicola Tesla powiedział: „Jeśli chcesz odkryć sekrety wszechświata myśl w kategoriach energii, częstotliwości i wibracji”.

Analizator Rezonansu Biomagnetycznego pozwala  na uzyskanie i odczytanie informacji  z komórek organizmu składających się na poszczególne tkanki i organy. Określa nam to stan w momencie badania i tym samym daje możliwość wczesnego wykrycia zaburzeń oraz dodatkowo określenie jakie jest zapotrzebowanie organizmu  na witaminy, mikroelementy itp. pokazuje nam również  nieprawidłowe wartości  odkładających się w komórkach substancji szkodliwych mogących doprowadzić do rozwinięcia się w przyszłości stanu chorobowego. (np. metale ciężkie)

Badanie pokazuje istniejące lub mogące się pogłębić zaburzenia na poziomie komórek tkanek i organów.

Analizator  pozwala na ocenę stanu zdrowia całego organizmu na poziomie komórkowym odczytując kształt fali elektromagnetycznej poszczególnych komórek organów. Upraszczając zasadę działania w/w urządzenie możemy porównać do odbiornika radiowego, chcąc słuchać odpowiedniej stacji musimy ustawić wybraną np. RMF częstotliwość radio rezonuje -a my słyszymy wybraną stację ( na tej samej zasadzie rezonują komórki w danym narządzie).

Korzyści:

- zastąpienie wielu analiz 1 skanem, co daje wymierny efekt ekonomiczny 
- z testu uzyskasz wiedzę podobną jak z ponad 20 badań laboratoryjnych
- otrzymasz niezwykle szeroką informację o tym, co się dzieje w organizmie na podstawie badania   oraz na uzyskasz informacje związane z kompleksową oceną stanu organizmu wraz z zaleceniami co do dalszej profilaktyki lub działania w celu polepszenia jakości życia.
- pomiar nie jest uciążliwy ani niebezpieczny, czas trwania wizyty z badaniem ok 1h

Podsumowanie........

Wiele schorzeń jest ściśle związanych z niedoborami. Każdy człowiek idąc do lekarza oczekuje szybkiej diagnozy. Niestety często nie jest to możliwe, gdyż postawienie jej wymaga licznych badań, co jest czasochłonne, często nieprzyjemne i kosztowne. Leczenie konwencjonalne produktami farmaceutycznymi, często niweluje objawy choroby nie usuwając przyczyny. Dając tym samym zamazany obraz stanu całego organizmu, musimy pamiętać, że nie jesteśmy poszczególnymi narządami na jakie podzielono nas w XX w tworząc specjalizacje medycyny konwencjonalnej. Bez pochylenia się nad jednością psycho-fizyczną, do której należało by dodać jeszcze nasz stan równowagi energetycznej zwanej Duszą lub jak ktoś woli emocjonalnością zarówno diagnoza, jak i leczenie zawsze będą niepełne.
Kwantowy Analizator jest profesjonalnym urządzeniem działającym w oparciu o przepływ energii w organizmie tzw. bioimpedancji. Sygnały fal elektromagnetycznych emitowanych przez ludzkie ciało reprezentują określoną kondycję ludzkiego ciała i dlatego inne sygnały fal elektromagnetycznych będą wyemitowane wskazując stan zdrowia a inne osłabienia czy chorób. Pomiar służy do analizy i oceny stanu zdrowia osoby badanej oraz jej głównych problemów na poziomie komórkowym. Daje możliwość pozyskiwania informacji o człowieku w bezinwazyjny, bezpieczny sposób, który pozwala holistycznie spojrzeć na temat choroby, jej przyczyn i metod przywracania zdrowia. Zastosowanie kwantowego skanu pozwala wykryć konkretne niedobory i dzięki temu pomóc w zastosowaniu prawidłową suplementację oraz dietę. Niedobory witamin, minerałów skutkują złym samopoczuciem, utratą energii ,zaburzenia w funkcjonowaniu poszczególnych narządów zakłócają nasza równowagę zdrowotną która sprzyja powstawaniu chorób takich jak autoimmunologie czy depresje. 
Aby organizm mógł działać prawidłowo potrzebuje witamin, substancji mineralnych itd., ale potrzebuje też wsparcia ze strony ziół preparatów naturalnych oraz co najważniejsze wsparcia naszej psychiki poprzez zaznajomienie się z problemami które nas dotknęły. 
A do tego potrzebna jest osoba która nie tylko podłączy aparat ale popatrzy na problem w aspekcie holistycznym. 
 Zniwelowania dysfunkcji Braki substancji odżywczych zaburzenia w pracy gruczołów hormonalnych jak również enzymów, hormonów, aminokwasów powodują zakłócenia w przebiegu procesów metabolicznych co skutkuje obniżeniem odporności i chorobami. 
 U nas połączyliśmy ocenę stanu zdrowia człowieka w całość .Stworzyliśmy duet który w wraz z   nowymi technikami diagnostycznymi pozwala dać nam pełen obraz stanu organizmu i tym samym daje możliwość zadziałania prozdrowotnego.

Przygotowanie do analizy:

- przed analizą należy być przez 2 godziny na czczo
- przed analizą nie pić alkoholu i kawy oraz w tym dniu nie zażywać suplementów diety 
- przed analizą należy wypić szklankę wody (0.25ml)
Do wykonania badania trzeba znać dokładny wzrost i aktualną wagę ciała oraz jeśli zażywamy leki mieć przy sobie ich listę. 

Przeciwskazania:

- ciąża
- rozrusznik serca

 

Raporty wykonywane przez analizator:

Raporty wykonywane przez analizator

Zapraszamy więcej informacji

pod nr tel: +48 535 557 558

Ocena kompleksowa oraz wyniki z niej uzyskane nie są diagnozami w rozumieniu medycyny akademickiej.

Aparat nie jest aparaturą medyczną w rozumieniu art. 2 pkt. 38 ustawy z dnia 20.05.2010 o wyrobach medycznych.