Wymuszona zmiana godzin otwarcia,ze względu na ograniczenia w komunikacji miejskiej. Od 12.04 2020

Uwaga! Ważne informacje!!!!!

Wymuszona, powtórna zmiana godzin otwarcia sklepu ze względu na ograniczenia w komunikacji miejskiej. Od 12.04 2020 ograniczono liczbę kursów w mieście Kraków.Dotyczy to  linii tramwajowych jak i autobusowych do odwołania.Utrudnia to zarówno nam jak i Państwu poruszanie się po mieście w celu realizacji podstawowych potrzeb życiowych.Zmuszeni powstałą sytuacją, zmieniamy po raz kolejny godziny funkcjonowania sklepu.Ze względu na kuriozalną sytuację zmuszeni jesteśmy pracować w godzinach takich w jakich zarówno nam jak i Państwu zostało to umożliwione. Nie narażając się na przejście (pod nadzorem) na piechotę kilku / kilkunastu kilometrów celem zaopatrzenia się  w naszym sklepie w niezbędne dla Państwa zioła czy produkty prozdrowotne ,pozwalające na utrzymanie organizmu w stanie  równowagi zdrowia, zarówno fizycznego jak i psychicznego (homeostazy) Taka równowaga jest niezbędna zwłaszcza w dobie szalejącej pandemii.

Tym samym od dnia.14.04.2020 otwarte będzie do odwołania w godzinach :

od poniedziałku do piątku od  12:30 - 18:30 w sobotę od 9:00 - 13:00

ponieważ zarówno my jak i Państwo , którzy są niezmotoryzowani nie mamy możliwości dojazdu.

Pragnęlibyśmy też zwrócić Państwa uwagę na to, iż na dzień dzisiejszy nie tylko powinniśmy  obawiać się koronowirusa, ale należy wzmóc uwagę na możliwe nasilenia się  istniejących już dolegliwości oraz na spadek ogólnej wytrzymałości(odporności) naszych organizmów.Codziennie narażonych na silną ekspozycję na stres.Nie służy też nam ograniczenie przebywania na świeżym powietrzu oraz brak ruchu. Cała ta sytuacja pogorszy stan naszego układu naczyniowo - sercowego, kostno stawowego, hormonalnego itd. Pociągnie to za sobą wysyp stanów zapalnych, wzrost reakcji autoinmunologicznych i przyspieszy lub umożliwi procesy nowotworzenia.

Profilaktyka jaką daje nam możliwość stosowania odpowiednio dobranych mieszanek ziołowych(dobieranych indywidualnie) oraz preparatów prozdrowotnych pod nadzorem  zaufanego zielarza.Pozwoli to ustrzec nas przed konsekwencjami tej zaistniałej szczególnej sytuacji.

W czasie gdy konwencjonalna medycyna walczy z niewidzialnym wrogiem. Niekonwencjonalna stara się ułatwić jej to zadanie wspomagając w mądry sposób, wytrzymałość organizmu na czynniki chorobotwórcze. Dlatego też pozostajemy na stanowisku pracy w bezpośrednim ,nie wirtualnym kontakcie by mogli państwo nie tylko skorzystać z naszej wiedzy, ale też by nie dać się obezwładnić poczuciu  osamotnienia i beznadziei bez kontaktu na żywo.

Zapraszamy zespół Herbamed Plus i pamiętajmy ze ten Plus przy nazwie to możliwość porady zielarskiej dla naszych towarzyszy w niedoli : psów, kotów,królików chomików i innych braci mniejszych.

Nadal trzymajmy się tego co ukochaliśmy nad życie ,Twórcy Matki Natury, to , a nie sztuczny i wirtualny świat  stara się przyjść  nam z pomocą . To Natura której i my jesteśmy częścią , stworzyła zarówno truciznę jak i antidotum ,tylko musimy jej znowu nauczyć się od nowa.

My służąc w pokorze staramy się i słuchać i słyszeć , by Państwu przekazać choćby część  tej wiedzy....

"Jeżeli przyroda wciąż potrafi przechytrzyć medycynę,to może warto spróbować leczyć się bezpośrednio u doktor Natury"