Specjalnie dla Panów - konsultacje zielarskie dla mężczyzn

Konsultacje zielarskie dla Panów:

Masz problemy z erekcją, niskim poziomem testosteronu, jesteś stale zmęczony, brak Ci kondycji, masz kłopoty ze spłodzeniem potomka lub masz inne problem ze zdrowiem, a trudno Ci z tym sobie poradzić, lekarz nie ma dla Ciebie czasu.

Skorzystaj z fachowej porady, nie faszeruj się niepotrzebnie źle dobranymi suplementami lub lekami. Nie daj się nabrać na reklamy typu „braveran” Organizm nie składa się tylko z „konara”

 

Zapisz się na konsultacje u Zielarza Kraków ul. Karmelicka 21 tel. +48 535557558

 

Tu Zielarz oceni potrzeby Twojego organizmu .Umiejętnie indywidualnie dobierze ci zioła i preparaty naturalne ,które w prawidłowo dobranych dawkach pozwolą optymalnie wspomóc męski organizm. Odpowiednio dobrane preparaty i zioła potrafią wesprzeć gospodarkę hormonalną poprzez prawidłowe utrzymanie poziomu testosteronu, poprawić mikrokrążenie w obrębie miednicy mniejszej co ułatwi osiągniecie erekcji. Poprawią parametry nasienia jego jakość , ilość plemników i ich ruchliwość, tym samym stanowić będą wsparcie w okresie starań o potomstwo i co bardzo ważne dodatkowo ochronią komórki rozrodcze przed uszkodzeniami DNA.