Epidemia strachu - Jak sobie pomóc w trudnym okresie

Epidemia strachu – Jak sobie pomóc w trudnym okresie

 

W obecnej sytuacji wielu z nas nie umie sobie pomóc. Natłok informacji, doniesienia dotyczące pandemii Covid-19, trudność w dotarciu do lekarzy specjalistów powodują pogorszenie kondycji naszego organizmu.

Jak w zaistniałej sytuacji pomóc sobie i bliskim?

Sklep Herbamed Plus jest miejscem, gdzie oprócz ziół, preparatów naturalnych znajdą Państwo wiedzę jak je stosować by były skuteczne. Dowiecie się Państwo jak je stosować z lekami przepisanymi od lekarza, aby były bezpieczne i skuteczne.

Oferujemy Państwu rzetelną wiedzę, pomożemy zestawić przeczytane lub usłyszane informacje z podstawami anatomii i fizjologii człowieka tak, aby pomóc sobie nie szkodząc przy okazji.

Nie ma złotego środka, szczepionki,leku, witaminy, preparatu, który jest przeznaczony dla wszystkich. Pomimo, że należymy do jednego gatunku podobnie wyglądamy, jemy, pracujemy, oddychamy jednak różnimy się między sobą. Każdy z nas potrzebuje indywidualnego podejścia, nie ma schematu proponowanego w mediach, internecie czy aptece. Jednemu pomoże ząbek czosnku, u drugiego wywoła ostrą reakcję zapalną żołądka. Dlatego nie tylko ważny jest sam produkt który mamy w ręce,ale ważne ,kiedy, jak i gdzie i w jakiej konfiguracji go użyć, by pomógł nam w tym byśmy mogli żyć i cieszyć się życiem w tak trudnym czasie. Zapraszamy: Zespół Herbamed Plus Kraków ul. Karmelicka 21

Od 4 listopada uruchamiamy dla Państwa tych, którzy nie mogą do nas dotrzeć osobiście konsultacje zielarskie zdalnie, po uprzednim uzgodnieniu telefonicznym terminu pod numerem

tel +48 535557558  od poniedziałku do piątku w godz. 11:00-19:00.

Szczegóły w zakładce „Konsultacje”