Dla Kobiet...

Zastrzyk energii - Koenzym Q10
Koenzym Q10 znajdziesz w rybach, olejach, szpinaku i produktach z pełnego ziarna. Dobrym źródłem kwasów omega-3 są też orzechy włoskie, nasiona lnu, soi czy rzepaku. Jednak najbogatsze w ten związek jest surowe mięso, a w szczególności serce, nerki, wątroba i śledziona. Są to organy o największym zapotrzebowaniu energetycznym, które wykazują dużą wrażliwość na jego ubytek czy niedobory. Niewielkie jego ilości są obecne również w warzywach i owocach. Przy czym jest on wrażliwy na działanie wysokich temperatur, dlatego też jego zawartość ulega zmniejszeniu podczas obróbki termicznej. Pamiętaj, że koenzym Q10 przyswaja się w obecności tłuszczów! Koenzym Q10 zyskał miano cudownego składnika chemicznego, który przedłuża życie komórek, a tym samym pozwala zachować młodość na dłużej. Ubiquinol pełni w naszym organizmie bardzo ważną rolę. Ma działanie pobudzające układ odpornościowy - immunostymulujące, odtruwające, zwiększające wydolność fizyczną i psychiczną, przeciwmiażdżycowe, pobudzające regenerację tkanek, hamujące syntezę cholesterolu, zmniejsza produkcję sebum i łoju - działa przeciwtrądzikowo. Usuwa wolne rodniki zapobiegając uszkodzeniu DNA.

Suplementacja koenzymem Q10 jest szczególnie wskazana przy osłabieniu psychofizycznym, niewydolności krążenia, uszkodzeniu mięśnia sercowego i chorobie niedokrwiennej serca oraz arytmii. Stosujemy go również przy chorobach błon śluzowych i skóry, w tym trądziku i paradontozie. Normalizując poziom cholesterolu jest wskazany dla osób z podwyższonym poziomem cholesterolu, przy miażdżycy oraz w otyłości. Koenzym Q10 łagodzi także objawy depresji oraz bezsenność oraz minimalizuje działanie niepożądane radioterapii i chemioterapii. W kremie będzie skoncentowaną dawką energii do regeneracji dla skóry. 
Warto wprowadzić do codziennej diety produkty bogate w ubichinonem, by czerpać korzyści z jego prozdrowotnych i kosmetycznych właściwości.
Krem z koenzymem Q10 i śluzem ślimaka chilijskiego oraz roślinnymi komórkami macierzystymi ma cudowne właściwości, dlatego warto go stosować szczególnie jeśli borykamy się z oznakami starzenia się przebarwieniami,suchą skórą czy rozszerzonymi porami i bliznami po trądziku.
Zapraszamy miłe Panie po wysokiej jakości preparaty Koenzymu Q10 zarówno do stosowania do wewnątrz jak i na zewnątrz do naszego sklepu zielarskiego Herbamed Plus ul. Dietla 50 w Krakowie