Covid-19 Jak sobie pomóc

Covid -19 Jak sobie pomóc.

Patrz poniżej:

Należy zachować zdrowy rozsadek, nie dać się ponieść emocjom, zapanować nad strachem i sięgnąć po:

antyoksydanty np. witaminę C, soki warzywno-owocowe, astaksantynę, kwercytynę, sulforafan, witaminy, zwłaszcza D3

Olejki i to nie tylko ten zwany "olejem czterech złodziei" ,który olejem nie był, tylko tak naprawdę octem z ziołami przygotowanym przez szabrowników okradających bliźnich w 1413 r. podczas epidemii dżumy.

Olejki takie jak: pichtowy, cytrynowy, cynamonowy, goździkowy, rozmarynowy, eukaliptusowy, cedrowy, geraniowy, cyprysowy,

Mieszanki ziołowe w których składzie znajdują się takie zioła jak czarny bez, wrotycz, oman, czy dziewanna w dobrze skomponowanych wieloskładnikowych mieszankach pozwolą organizmowi stawić czoła infekcjom.

I co jeszcze ... wszystko co pozwoli nam obniżyć poziom stresu ( np.passiflora, dziurawiec), ukoi rozedrgane nerwy, (melisa) uspokoi układ pokarmowy (mięta), pozwoli odpocząć naszej wątrobie (ostropest) i nie zaleje naszego organizmu potokiem toksyn (agresja) zdolnym podkopać nasza odporność. Trzymajmy nerwy na wodzy, nie dajmy się podejść wrogim patogenom przetrwajmy w zdrowiu.

Po wiedzę jak stosować, by zdrowie fizyczne i psychiczne zachować ducha nie zatracić i organizmu nie zagracić oraz po wszystko co powyżej jako produkty zdrowie przynoszące .

Serdecznie zapraszamy do nas: Herbamed Plus Krakow ul Karmelicka 21

Wysyłając do nas maila z zamówieniem na adres [email protected] mogą być Państwo pewni, że oprócz zamówionych preparatów dostaną Państwo dokładną instrukcję jak je stosować, by nie zachorować.